Dziki mają sponsora!

W spotkaniu, podczas którego poinformowano o pozyskaniu dla drużyny AZS UMCS sponsora tytularnego udział wzięli JM Rektor UMCS prof. dr hab. Radosław Dobrowolski, zastępca prezydenta Lublina ds. kultury, sportu i partycypacji Beata Stepaniuk-Kuśmierzak, dyrektor sprzedaży firmy Luxiona na Polskę, Europę Północną i Wschodnią Rafał Mroczek, regionalny dyrektor sprzedaży Luxiona Poland S.A. Łukasz Świć, prezes AZS UMCS Lublin Rafał Walczyk orz dyrektor sportowy drużyny futsalistów Artur Banasik

To świetna wiadomość dla kibiców futsalu w Lublinie. Nasza pierwszoligowa drużyna AZS UMCS, która już w najbliższy weekend wyjazdowym spotkaniem w Rudzie Śl. z Gwiazdą, rozpocznie kolejny sezon w rozgrywkach, pierwszy raz w historii pozyskała sponsora tytularnego. Na wsparcie zespołu akademików zdecydowała się firma Luxiona Poland S.A.
Umowa sponsorska pomiędzy Luxiona Poland S.A., a AZS UMCS została podpisana w piątkowe przedpołudnie w rektoracie UMCS.


– Chciałem serdecznie podziękować za tę deklarację wsparcia sponsorskiego sekcji futsalowej AZS UMCS Lublin. Jest to wydarzenie szczególne, spektakularne, nie mające miejsca w latach poprzednich. Mam nadzieję, że to dobry prognostyk na to, żeby wsparcie naszych sekcji sportowych przez podmioty zewnętrzne stawało się już standardem.

Chcę zwrócić uwagę, Uniwersytet Marii Curie-Skłodowskiej od kilku co najmniej lat mocno poza sferą dydaktyczną wspiera sport akademicki czy kulturę akademicką. Myślę, że ta deklaracja wsparcia sekcji futsalu wynika z dostrzeżenia działań czynionych w sferze promocyjnej, stawiania na sport akademicki. Cieszę się, że otwieramy tym samym nowy etap rozwoju akademickiego oraz umacniamy jego rangę w szeroko rozumianej działalności studenckiej

Dodam, że rozmawialiśmy o tym, aby współpraca między firmą Luxiona Poland a Uniwersytetem Marii Curie-Skłodowskiej w najbliższym czasie się rozszerzała też na inne sfery: te związane z nauką, badaniami czy to działalnością dydaktyczną. Kilka pomysłów w tym względzie już zdążyliśmy zasygnalizować. Mam nadzieję, że będą one przedmiotem dalszego rozwoju. Jeszcze raz serdecznie dziękuję – powiedział JM Rektor UMCS prof. dr hab. Radosław Dobrowolski.

Umowa sponsorska pomiędzy Luxiona Poland S.A., a AZS UMCS została podpisana w piątkowe przedpołudnie w rektoracie UMCS

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here