Efektowny remont SOSW

Członkowie zarządu powiatu podczas wyjazdowego posiedzenia podziwiali efekty zakończonego właśnie remontu Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Krasnymstawie.

– Dziś chciałem pokazać, jak pięknie wykonano remonty sal mieszkalnych w internacie, łazienek i klatek schodowych. Zakupiono nowe wyposażenie dla uczniów i wychowanków – napisał na swoim profilu na facebooku Janusz Szpak. W ubiegłym tygodniu starosta krasnostawski wraz z innymi członkami zarządu powiatu wziął udział w wyjazdowym posiedzeniu. Jego gospodarzem był właśnie Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy. Po odremontowanych salach samorządowców oprowadziła dyrektor SOSW Beata Korszla. – Dziewczęta z klasy nauki zawodu mają jeszcze lepiej wyposażoną pracownię. W jednej z sal zauważyłem tablicę multimedialną. A to nie koniec zmian. Pani dyrektor szykuje w tym roku jeszcze coś ekstra dla swoich uczniów – relacjonował Szpak.
Podczas wyjazdowego posiedzenia zarząd wysłuchał też informacji dyrektora SP ZOZ w Krasnymstawie z wykonania zakontraktowanych świadczeń zdrowotnych i wyraził zgodę na nieodpłatne użytkowanie lokali w internacie I LO przez Związek Strzelecki „Strzelec”. (k)