Ekipa z Felina nie miała sobie równych

Piłkarze WP WO Omega, zwycięzcy XVIII Pucharu Solidarności, pozują do pamiątkowego zdjęcia z prezesem Ogniska TKKF Omega Zbigniewem Furmanem (z lewej) oraz Pawłem Śnitko (z prawej), animatorem na Orliku przy Szkole Podstawowej nr 52 na Felinie

Zespół WP WO Omega wygrał XVIII Puchar Solidarności, organizowany przez Ognisko TKKF Omega dla dzieci i młodzieży. Chłopcy z Felina nie mieli sobie równych.

W turnieju wystartowały cztery drużyny, które rywalizowały systemem każdy z każdym. WP WO Omega odniosła komplet zwycięstw, pokonując kolejno po 3:0 FC Drzewce i Legion Felin oraz 3:1 FC „Rzarufka”.

Końcowa tabela turnieju:

1. WP WO Omega 9 9-1
2. FC „Rzarufka” 6 11-7
3. Legion Felin 3 3-9
4. FC Drzewce 0 4-11

Najlepszym zawodnikiem turnieju został Kacper Wodziński (WP WO Omega), a bramkarzem: Jakub Kościk (Felin).

Tytuł króla strzelców wywalczył Daniel Banaszek („Rzarufki”), zdobywca 5 bramek.

Tradycyjnie już wszystkie drużyny oraz najlepsi zawodnicy nagrodzeni zostali medalami i statuetkami ufundowanymi przez sponsorów i instytucje wspierające rozgrywki organizowane przez Ognisko TKKF Omega: Urząd Miasta Lublin, NSZZ Solidarność Region Środkowo-Wschodni, Fundacja „Ruch Solidarności Rodzin”, Oddział IPN w Lublinie oraz hurtownia OLIMP TROFEA. MAG