Ellada czeka na turystów

Klienci biur podróży, którzy zaplanowali swój wyjazd w najbliższych miesiącach mogą zamiast odstąpienia od umowy przyjąć od organizatora voucher do wykorzystania w innym terminie. Turyści w dalszym ciągu liczą, że zagraniczne wakacyjne wyjazdy w tym roku się odbędą, ale decyzje o wykupieniu wycieczek w większości odkładają na miesiące jesienne, czekając na oficjalne decyzje rządu.

Lubelskie Biuro Podróży ELLADA w zabawny sposób przypomniało mieszkańcom Lublina o wakacjach.


– „Smutne miasto, ciche i puste, życzliwe uśmiechy skryte pod maseczkami, przygnębiające obrazy… i te smutne witryny biur podróży z nieaktualnym last minute… jeszcze bardziej dołują. Trudno dziś o optymizm, ale nie można się wciąż tylko pogrążać! Przecież jeszcze będzie przepięknie i jeszcze będzie normalnie!” – napisała na Facebooku Joanna Zięba, z biura podróży na ul. Chopina.

– „Poczekamy na Was! Wytrwałości Kochani” – dodała. W ramach pozytywnego happeningu nakleiła na wychodzące na ulicę okna biura barwne fotografie najpiękniejszych greckich i światowych krajobrazów. Wesołe plakaty spodobały się internautom. – „Tęsknimy i trzymamy kciuki – pisali dodając Elladzie serduszka i słowa wsparcia”. MK