Z Fajsławic do finału Miss Polonia

Już 12 listopada gala finałowa konkursu Miss Polonia 2016. W rywalizacji o tytuł najpiękniejszej Polki uczestniczy Angelika Lipa pochodząca z gminy Fajsławice. Czytelnicy „Nowego Tygodnia” mogą na nią zagłosować w konkursie sms-owym o tytuł Miss Publiczności.

12 listopada w Serocku odbędzie się finał konkursu Miss Polonia. Wśród 20 finalistek najstarszego konkursu piękności w Polsce znalazła się Angelika Lipa, pochodząca z Siedlisk Pierwszych (gmina Fajsławice) w powiecie krasnostawskim. Angelika nie jest postacią anonimową. W 2012 r. zwyciężyła w światowym konkursie The Look Of The Year na Sycylii. Od tamtej pory bierze udział w pokazach mody, m.in. w Paryżu i Mediolanie. Jest studentką UMCS w Lublinie. – Uwielbiam eksperymentować w kuchni, ale nie lubię sprzątać. Jazda motocyklem, na razie tylko jako pasażer, dobra książka, wieczorny jogging – to jest to, co lubię. Chociaż teraz głównie skupiam się na modelingu, jednak wcześniej moją pasją była muzyka, ukończyłam szkołę muzyczną. Jestem szczera, uczciwa i tego też oczekuję od innych – mówi o sobie Angelika.
Angelika walczy nie tylko o tytuł najpiękniejszej Polki, ale i o tytuł Miss Publiczności. Można na nią głosować, wysyłając SMS-a o treści „MISSPOLONIA.10” na numer 73601 (koszt 3,69 zł). (kg, fot. www.misspolonia.com.pl)