Fakty i mity związane z umowami najmu

Masz problemy z najemcą z powodu złej umowy? Kolejny list z urzędu skarbowego? A może chcesz uniknąć cudzych błędów i od razu dobrze wynajmować? Stowarzyszenie Mieszkanicznik zaprasza na webinar z Michałem Żółtowskim, przedsiębiorcą i praktykiem na rynku nieruchomości.


Spotkanie w sieci odbędzie się dzisiaj (10 czerwca) o godzinie 17. Podczas webinaru Michał Żółtowski mówić będzie o faktach i mitach związanych z umowami najmu okazjonalnego i instytucjonalnego.

Kim jest Michał Żółtowski? To twórca marki MOZO, zarządzającej najmem pokoi, mieszkań i mikroapartamentów w Trójmieście. Firma obsługuje przeszło 130 mieszkań, oraz ponad 500 najemców. Zaczynał w 2012 od podnajmu mieszkań. Szybko jednak zorientował się, że skalowanie biznesu w nieruchomościach wymaga sprawnego zarządzania najmem. W ten sposób firma podnajmująca stopniowo przekształciła się w profesjonalnego zarządcę nieruchomości.

Jako jeden z pierwszych w Polsce zaczął systemowo przygotowywać gotowce inwestycyjne, których zrealizował do 2017 roku ponad 50. Obecnie skupia się głównie nad optymalizacją biznesu, oraz własnych inwestycjach w nieruchomości. BS

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here