Faworyci nie zwalniają tempa

Przed pierwszym ze spotkań „na szczycie”, głównych faworytów do wygrania ligi: Brak Tlenu - FC Kumple. Mecz świetnie, bo od prowadzenia 3:0 rozpoczęli Kumple. Mocno zaawansowani wiekowo rywale (stąd nazwa drużyny!) jednak nie rezygnowali. Ostatecznie po wielkich emocjach i czterech golach Bartłomieja Ślepowrońskiego FC Kumple wygrali 4:3

X Wiosenny Orlikowy Puchar Lublina, organizowany przez Ognisko TKKF Omega rozkręcił się nam na dobre. Tak, jak można było się tego spodziewać aspiracje do mistrzowskiego tytułu zgłasza klika drużyn. Wśród nich nie brakuje etatowych zwycięzców rozgrywek organizowanych od ponad 35 laty przez prezesa Zbigniewa Furmana: Osady, Ale Taxi czy FC Kumpli. W tym roku szyki faworytom zapewne będą chciały także pokrzyżować Prusaki. Wymienione zespoły nie straciły jeszcze w zmaganiach punktów i co ważne, w każdym z rozegranych spotkań imponowały skutecznością.

Wyniki

10 czerwca

Omega – Prusaki 1:7

Bramki: Bartosz Gajo – Paweł Dejko 2, Piotr Urbańczyk 2, Adrian Nadulski,Paweł Kadłubowski, Krzysztof Kosowski.

PSŻ – Osada 0:6

Bramki: Łukasz Sternik 2, Mateusz giza 2, Jakub Twardzik, Alex Krauze.

Omega – AleTaxi 2:8

Bramki: Bartosz Marczak 2 – Adrian Prażmo 4, Michał Rycerz 3, Marcin Orłowski.

15 czerwca

Brak Tlenu – FC Kumple 3:4

Bramki: Robert Drozd 2, Wojciech Gembka – Bartłomiej Ślepowroński 4.

16 czerwca

Omega – ZURB 6:0

Bramki: Igor Grobelski 3, Dominik Cichalski 2, Bartosz Marczak.

Alfa Felin – Osada 0:6

Bramki: Jakub Twardzik 2, Grzegorz Sternik, Paweł Mitura, Damian Kozikowski, Rafał Mitura.

PSŻ – Spiżarnia 0:2

Bramki: Marcin Małocha 2.

FC Kumple – Alfa 7:3

Bramki: Bartłomiej Ślepowroński 4, Paweł Bugała 2, Mateusz Pliszka – Paweł Gaś 2, Oleh Vernytskyi.

AleTaxi znowu gromi rywali

W ubiegłym tygodniu ekipa AleTaxi rozgromiła 8:2 Omegę. Mecz rozpoczął się niespodziewanie, bo od prowadzenie po golach Bartosza Marczaka Omegi!

– Początek w naszym wykonaniu był wspaniały. Wszyscy w naszej drużynie pomyśleli sobie: Może tym razem AleTaxi przegra z nami? O, nie! Adrian Prażmo i koledzy rozwiali bardzo szybko nasz optymizm i… wszystko wróciło do normy. Porażka 2:8 to nie tragedia, graliśmy przecież z jednym z faworytów do końcowego sukcesu – mówi Zbigniew Furman, prezes Ogniska TKKF Omega, organizator rozgrywek.

Warto podkreślić, że taksówkarze (na zdjęciu powyżej) pokonując Omegę wygrali już kolejne, trzecie spotkanie. Znowu zaimponowali skutecznością. W sumie w trzech meczach AleTaxi zdobyło już 22 gole, co daje średnią ponad 7 trafień na spotkanie! MAG

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here