Futboliści wracają na Arenę Lublin

Reprezentacja Polski w futbolu amerykańskim rozegra w najbliższą sobotę, 16 września, w Lublinie ostatni w tym roku mecz. Rywalem biało-czerwonych będzie Szwajcaria.


Futboliści po niespełna rocznej przerwie wracają na Arenę Lublin. Na początku października 2016 roku pokonali na lubelskim stadionie w meczu towarzyskim Holandię 42:14. Rok wcześniej przy Stadionowej okazali się także lepsi od Rosjan, wygrywając 7:0.
Czy obiekt w Lublinie nadal będzie szczęśliwy dla Polaków? Szwajcarzy w zeszłym roku walczyli w turnieju kwalifikacyjnym do Mistrzostw Europy, ale ostatecznie zajęli trzecie miejsce, co nie dało im promocji. Za reprezentacją Polski w tym roku jest udany start w The World Games we Wrocławiu. W półfinale Polacy wyraźnie ulegli późniejszym złotym medalistom – Francuzom, a w meczu o trzecie miejsce nieznacznie przegrali z Amerykanami.
Mecz Polska – Szwajcaria, zaplanowany na godz. 15, poprzedni wielki piknik na terenach okalających Arenę Lublin (początek 12:00). Wstęp na piknik jest nieodpłatny.
Bilety na mecz: Polska – Szwajcaria w cenie 10 złotych można kupić na www.ticketmaster.pl
Dzieci do lat 12 mają wstęp bezpłatny (wymagane jest posiadanie bezpłatnej wejściówki, którą można zdobyć za pośrednictwem systemu ticketmaster). MAG