Gala przedsiębiorczych

W najbliższy wtorek (12 grudnia) w Filharmonii Lubelskiej im. H. Wieniawskiego przy ul. Skłodowskiej 5 w Lublinie odbędzie się Biznes Forum połączone z Galą Lubelskiego Klubu Biznesu. W spotkaniu uczestniczyć będzie ponad 350 osób: dyplomaci, parlamentarzyści, przedstawiciele rządu RP, lokalni samorządowcy oraz przedstawiciele biznesu, nauki i kultury.


– Podczas gali uhonorujemy tytułami Ambasadorów LKB osoby i instytucje, które w sposób szczególny przyczyniają się do rozwoju biznesu na Lubelszczyźnie oraz promocji i rozwoju naszego stowarzyszenia – zapowiada Agnieszka Gąsior-Mazur, prezes LKB. – Dla wszystkich uczestników przygotowaliśmy bogaty program artystyczny i ambitny program merytoryczny.
Lubelski Klub Biznesu to największa regionalna organizacja biznesu w Polsce. Działa od 17 lat. Zrzesza ponad 300 małych, średnich i dużych firm działających w województwie lubelskim. Misją stowarzyszenia jest pomoc przedsiębiorcom w osiągnięciu sukcesu poprzez podnoszenie poziomu wiedzy, innowacyjności i efektywności działania.
Tegorocznej Gali Lubelskiego Biznesu będzie towarzyszył ciekawy program artystyczny, w tym – po raz pierwszy – spektakl teatralny w wykonaniu krakowskiego Teatru Komedia. (BS)