Galeria otwarta

W pierwsze dni po pełnym otwarciu Galerii Chełm wielu chełmian opanowało zakupowe szaleństwo. Nadal trwa, ale trzeba pamiętać o reżimie sanitarnym.

Funkcjonowanie galerii handlowych jest podporządkowane kolejnym wytycznym rządowym, dlatego do niedawna nie wszystkie punkty handlowe w nich mogły być czynne. Zmieniło się to w sobotę, 28 listopada, kiedy to zgodnie z rozporządzeniem rządowym ponownie można było otworzyć wszystkie salony i sklepy w galeriach handlowych. Tego dnia od rana do Galerii Chełm licznie zjeżdżali mieszkańcy Chełma i okolic.

Ogarnęło ich zakupowe szaleństwo. Szukali wyprzedażowych okazji i mikołajkowych prezentów. Tego dnia parking pękał w szwach. Od tamtej pory w udekorowanej świątecznie Galerii Chełm jest mnóstwo klientów zachęcanych kolejnymi promocjami. Ale muszą pamiętać, że epidemia trwa i wciąż obowiązują zasady reżimu sanitarnego. Z okazji Mikołajek Galeria Chełm zorganizowała akcję z „Misiem Chełmisiem”, „Mikołajami” i świątecznym autobusem, który wyruszył w trasę rozdając słodycze w okolicznych miejscowościach.

– Cieszymy się też z miłego odbioru wizyty Misia Chełmisia i Mikołaja w Szpitalu Wojewódzkim w Chełmie, podczas której przekazaliśmy prezenty najmłodszym pacjentom – informują w Galerii Chełm. – Wspieramy lokalną społeczność i w ramach współpracy z Fundacją „Warto pomagać”. Oferujemy także naszym klientom świąteczny opłatek oraz sianko. Wkrótce na pasażu Galerii zostanie zlokalizowany specjalny pojemnik na zbiórkę żywności. Inicjatywę tę wspiera Bank Żywności w Chełmie.

15 i 16 grudnia przy dokonaniu zakupów można będzie odebrać małe świąteczne drzewko w prezencie. W specjalnie zaaranżowanej strefie promocji po okazaniu paragonu na kwotę minimalną 200 złotych uzyskamy bon uprawniający do odbioru choinki. Liczba choinek jest ograniczona i już teraz zachęcamy do odwiedzenia Galerii w tym czasie. (mo)