Gen szczypiorniaka dla przedszkolaka

Spotkanie zakończyło rodzinne zdjęcie

To było dla maluchów z Przedszkola Nr 54 w Lublinie nie lada przeżycie. W miniony poniedziałek odwiedziły je piłkarki ręczne MKS Perły. Zawodniczki lidera kobiecej ekstraklasy rozdawały dzieciom klubowe pamiątki, autografy, a także pozowały do zdjęć.
Podczas spotkania nie zabrakło oczywiście elementów sportowych szczypiornistki poprowadziły dla najmłodszych adeptów piłki ręcznej pokazową rozgrzewkę.
Wizyta w miejskim przedszkolu została zorganizowana w ramach akcji „Gen szczypiorniaka dla przedszkolaka”, podczas której zawodniczki MKS Perła odwiedzają lokalne placówki oświatowe propagując sport i zdrowy tryb życia.
Do akcji można zgłosić się dwojako; drogą mailową, pisząc do lubelskiego klubu na adres info@mks.lublin.pl lub dzwoniąc na stacjonarny numer 81 475 48 38.
Dodatkową atrakcją, oprócz wizyty znakomitych zawodniczek w przedszkolu, jest możliwość, po jej zakończeniu, wzięcia udziału przez milusińskich w meczowej eskorcie, wprowadzającej szczypiornistki na parkiet podczas jednego ze spotkań rozgrywanych w hali Globus! BS