Głębocki i Berejowski w złocie

Podium kategorii do 38 kg młodzików. Na najwyższym stopniu stanął Kacper Głębocki z Sokoła, a na drugim jego klubowy kolega Dawid Bilyala

Osiem medali, w tym dwa złote, zdobyli reprezentanci Sokoła Lublin, na co dzień uczniowie klas profilowanych i sportowych w SP nr 20 i Akademickim Liceum Mistrzostwa Sportowego, w rozgrywanych w sobotę w Kocudzy Mistrzostwach Województwa Lubelskiego w zapasach w stylu klasycznym.

Najlepiej, zajmując miejsca na najwyższym stopniu podium, z podopiecznych trenerów Krzysztofa i Rafała Boryców spisali się młodzik Kacper Głębocki i kadet Kacper Berejowski (obaj SP 20). Pierwszy wygrał rywalizację do 38 kg, w finale pokonując klubowego kolegę Dawida Bilyala. Drugi zwyciężył w kat. 51 kg, wygrywając pojedynek o 1. miejsce z innym reprezentantem Sokoła Adrianem Gustowskim.

Pozostałe medale z naszych zdobyli kadeci: Ireneusz Głowacki srebro w kat. 48 kg oraz brązowe krążki: Sebastian Michalak (45 kg), Krystian Michna (60 kg) i Mateusz Piechota (110 kg).