Gminny hit lata?

Urzędnicy z gminy Kamień przekazali teren wokół zalewu w Natalinie wykonawcy, który ma go pięknie zagospodarować. Szykuje się tam świetne kąpielisko, które w tegoroczne wakacje może bić rekordy popularności wśród mieszkańców regionu.

Wielu już snuje wakacyjne plany, choć wciąż nie wiadomo, czy ze względu na epidemię w ogóle dojdą one do skutku. Ludzie marzą o cieple, odpoczynku na świeżym powietrzu, a nie w czterech ścianach i wytchnieniu od lockdownu oraz tematu epidemii. Jest spore prawdopodobieństwo, że mieszkańcy powiatu chełmskiego będą szturmować w tegoroczne lato głównie atrakcje turystyczne regionu.

A jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem będzie nią z pewnością zalew w Natalinie (gmina Chełm), niedaleko Chełma. W ubiegłym tygodniu urzędnicy z gminy Kamień przekazali wykonawcy – Gminnemu Zakładowi Obsługi z Kolonii Okopy (gmina Dorohusk) teren pod tę wartą ponad 641 tys. zł inwestycję.

W pierwszej kolejności zwożone będzie kruszywo, z którego powstanie parking na 60 aut. W planach są jeszcze m.in. nowe pomosty rekreacyjne i wędkarskie, altany, latarnie solarne, monitoring. (mo)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here