Gol Brzyskiego nie pomógł

W siódmej grze kontrolnej piłkarze czwartoligowej Lublinianki doznali pierwszej porażki. Zespół z Wieniawy w sobotę na bocznym boisku przegrał 1:3 z trzecioligową Chełmianką.

Jedyną bramkę dla zespołu z Lublina zdobył w drugiej połowie Tomasz Brzyski, były reprezentant Polski i mistrz kraju z Legią Warszawa, który po rozstaniu się w zimowej przerwie z trzecioligowym Motorem Lublin, wiosną grać będzie w Lubliniance.

Lublinianka – Chełmianka 1:3 (0:2)

Lublinianka: Wójcicki – Rasiński, Mulawa, Giza, zaw. testowany – A. Rejmak, Wrzesiński, Brzyski, Bonin, Rybak – Milcz oraz po przerwie także: Żuber, Kwiatkowski, Gieletycz, Sobstyl, S. Rejmak, Wadowski.

Bramki: Brzyski 75 – Hładkyy 6, Kożuchowski 16, Grądz 56.

W ostatniej grze kontrolnej Lublinianka 7 marca zmierzy się na Arenie Lublin z Prochem Pionki. BAS