Gorączka w aquaparku

Półnagie panie i panowie relaksujący się w saunie. Do tego jaccuzi, owocowe przekąski, karaoke, a na koniec gorączka sobotniej nocy! Taka była pierwsza w chełmskim aquaparku noc saunowa, organizowana przez Champion Sport Pub.

Noce saunowe to stałe punkty oferty większości aquaparków. Dla miłośników sauny to świetna atrakcja. Jest nastrojowa muzyka i klimat. W chełmskim aquaparku też urządzono noc saunową. Zaczęło się spokojnie – od wypoczynku w saunie i w jaccuzi. Zrelaksowani goście poddawali się zabiegom peelingu. Potem impreza się rozkręciła. Panie i panowie, owinięci w ręczniki, oddali się gorączce sobotniej nocy! Półnagi didżej puszczał muzykę, a pomagał mu w tym dyrektor aquaparku, Mirosław Czech. Był bufet z przekąskami i kolorowymi napojami, a w tle romantyczna sceneria na fototapecie – brzeg morza z palmami.
Organizatorem nocy saunowej był Champion Sport Pub.
– Zainteresowanie imprezą przeszło nasze oczekiwania, a wszyscy jej uczestnicy chwalili sobie czas spędzony w Aquaparku oraz open bar przygotowany przez Champion Sport Pub! – czytamy na Facebooku organizatora imprezy. – Nie zabrakło dobrej muzyki, karaoke oraz przekąsek owocowych. Wszyscy zgodnym chórem stwierdziliśmy, że trzeba to będzie powtórzyć!
Powtórka imprezy już wkrótce. W dniach 11-18 lutego w aquaparku szykuje się tydzień atrakcji z okazji walentynek. Zaplanowano sporo ciekawostek. (mo)