Gościli w Aleksandrowie i stolicy

LKSW Dan podczas konsultacji w Warszawie reprezentowali: Jakub Trześniak, Tomasz Gumienniak i Kacper Kuraś oraz trener Piotr Bernat

Zawodnicy LKSW Dan Świdnik uczestniczyli w dwóch szkoleniach. W Aleksandrowie koło Łukowa odbyła się konsultacja kadry juniorów Polskiego Związku Kickboxingu w formule full-contact oraz seminarium szkoleniowe z udziałem seniorów, które prowadził trener Włodzimierz Trzeciak. Z kolei w Warszawie w klubie Ninja Academy odbyła się pierwsza po przerwie spowodowanej pandemią koronawirusa konsultacja kadry narodowej kadetów w kickboxingu formuły pointfighting.


W zajęciach w Aleksandrowie uczestniczyli zawodnicy z 7 klubów. Głównym celem treningów była ocena aktualnej formy zawodników ze ścisłej kadry oraz przegląd zawodników, którzy pretendują do kadry full-contact juniorów. Dla pozostałych uczestników była to okazja do wspólnego treningu i wymiany doświadczeń. Wśród biorących udział seniorów znalazł się świdniczanin Jakub Dańko.

W Warszawie dwa bloki treningowe poprowadziła trenerka kadry Emilia Szabłowska w asyście trenera Mateusza Dylawerskiego. Trening techniczno-taktyczny i sparingowy stanowił przede wszystkim ocenę poziomu zawodników po wymuszonej przerwie, w trakcie której możliwości treningowe były bardzo ograniczone. LKSW Dan reprezentowała na konsultacji trójka zawodników – Jakub Trześniak, Tomasz Gumienniak i Kacper Kuraś pod opieką trenera Piotra Bernata.

W najbliższych dniach ma być znana nowa data i miejsce rozegrania mistrzostw Polski kadetów w kickboxingu w formule pointfighting, które nie odbyły się w planowanym terminie z powodu pandemii. Kolejne zgrupowanie kadry kadetów odbędzie się 11 lipca w Warszawie.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here