Gra dużo lepsza niż wynik

W sobotnim meczu w Siedlcach piłkarze Motoru przeprowadzili wiele ciekawych akcji i mieli kilka sytuacji, z których powinni zdobyć gole

W drugiej grze kontrolnej piłkarze trzecioligowego Motoru Lublin przegrali w Siedlcach z występującą szczebel wyżej Pogonią 0:1. Zwycięska bramka dla gospodarzy padła w 76. minucie. Rzut karny wykorzystał Kamil Walków.


W potyczce z Pogonią motorowcy zagrali zdecydowanie lepiej niż w starciu przed tygodniem z KSZO Ostrowiec Świętokrzyskim, wygranym 1:0. Lublinianie przeprowadzili kilka ciekawych akcji i mieli sytuacje, z których powinni zdobyć gole.

W meczu w Siedlcach trener Mirosław Hajdo miał okazję przyjrzeć się między innymi dwóm testowanym bocznym pomocnikom. Jeden z nich zaprezentował się na tyle dobrze, że najprawdopodobniej dołączy do drużyny.

Pogoń Siedlce – Motor Lublin 1:0 (0:0)

Motor: Olszewski (46 zawodnik testowany) – zawodnik testowany (82 Kraśniewski), Grodzicki (68 Cichocki), Cichocki (46 zawodnik testowany), Michota, Bonin (46 Koszel, 70 zawodnik testowany), Duda (46 Kumoch), zawodnik testowany (74 Buczek), zawodnik testowany (46 zawodnik testowany), Paluch (46 Grunt, 67 zawodnik testowany), Darmochwał (46 Rak).

Bramka – Kamil Walków 76 z rzutu karnego.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here