Grała dla innych, teraz zagrają dla niej

Grażyna Jarosz od lat pomaga cierpiącym, działa w Stowarzyszenia Na Rzecz Osób Potrzebujących „Przytulisko” w Chełmie. Teraz sama potrzebuje pomocy. Koncert charytatywny na rzecz pani Grażyny zaplanowano 6 czerwca w Zespole Szkół w Dubience.


– Grażyna jest cudownym człowiekiem: wspaniałym nauczycielem, pedagogiem, muzykiem, od wielu lat członkiem naszego stowarzyszenia – mówią w Stowarzyszeniu na Rzecz Osób Potrzebujących „Przytulisko” w Chełmie. – Uczestniczyła w wielu akcjach, koncertach charytatywnych na rzecz osób chorych, potrzebujących, niepełnosprawnych dzieci i dorosłych, będąc dowodem na to, że talent i miłość do muzyki idą w parze z wielkim sercem. Teraz potrzebuje naszej pomocy. W 2017 roku stwierdzono u niej zmiany onkologiczne. Liczne zabiegi i wizyty w klinikach zagranicznych przekroczyły jej możliwości finansowe. Zwracamy się z prośbą o wsparcie. Każda kwota jest ważna.

Wszyscy, którzy chcą pomóc mogą wpłacać pieniądze na konto Stowarzyszenia „Przytulisko” nr 28203000451110000002778360, z dopiskiem „dla Grażyny”. Uruchomiono też zbiórkę surowców wtórnych (przy większych ilościach zapewniony transport – tel. 608 055 272). W akcje charytatywne na rzecz pani Grażyny włączyły się szkoły w Żmudzi, Dubience, Strzelcach, Białopolu, Wólce Petryłowskiej, Wojsławicach oraz Szkoła Podstawowa nr 7 w Chełmie. W pomoc chcą się włączyć też władze gminy Dubienka i pracownicy miejscowego GOK, koła gospodyń wiejskich oraz wielu muzyków. Zapadła decyzja o organizacji „Koncertu dla Grażyny”, zaplanowanego 6 czerwca w Zespole Szkół w Dubience. Imprezie towarzyszyć będą liczne atrakcje, aukcje i konkursy. (mo)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here