Grzeszczak znów nie zaśpiewa na Chmielakach

– Czujemy się rozczarowane i zawiedzone – mówią nam młode mieszkanki Krasnegostawu, które myślały, że w tym roku na Chmielaki przyjedzie Sylwia Grzeszczak. Znana piosenkarka miała być gwiazdą piwnej imprezy rok temu, ale z przyczyn zdrowotnych występ odwołała.

Sylwia Grzeszczak miała być gwiazdą Chmielaków 2015. Pieniądze na jej koncert wyłożył nawet urząd marszałkowski województwa lubelskiego (ok. 30 tys. zł). Ostatecznie Grzeszczak do Krasnegostawu nie przyjechała, bo okazało się, że jest w ciąży. Zamiast niej na Chmielakach wystąpił jej mąż – Liber, w duecie z Natalią Schroder. Już po święcie chmielarzy, 24 sierpnia 2015 r., piosenkarka napisała na swoim profilu na facebooku: „Moi Drodzy… za jakiś czas zostanę mamą. Chciałabym bezgranicznie poddać się tym chwilom, tak by w ZDROWIU, spokoju i radości uszanować szczególny czas, w którym się znajduję. Podjęłam decyzję o odwołaniu wszystkich koncertów, które miały się odbyć do końca 2015 roku. Wiem, że Wielu z Was czekało na nasze wspólne spotkania, wspólne śpiewanie. Proszę Was o cierpliwość, jestem pewna, że zobaczymy się na trasie koncertowej w kolejnym roku! Dziękuję Wszystkim za życzenia!” Jedna z fanek Grzeszczak, Agata, w komentarzu do postu swojej idolki napisała: „Mam nadzieję że do Krasnegostawu przyjedziesz na następne Chmielaki 🙂 Czekamy na Ciebie. Pozdrawiam i gratulacje. Zdrowia, szczęścia i wielu spełnień marzeń z maleństwem”. Podobne nadzieje mieli i inni miłośnicy twórczości Grzeszczak. – Byłam pewna, że Sylwia przyjedzie na Chmielaki w tym roku. Zobaczyłam program imprezy i się mocno rozczarowałam – komentuje młoda mieszkanka powiatu krasnostawskiego.
– Rzeczywiście pani Sylwia Grzeszczak w tym roku nie weźmie udziału w Chmielakach, ale po urodzeniu dziecka w ogóle mało koncertuje. Nie ukrywamy jednak, że mamy nadzieję, że przyjedzie do nas w 2017 r. – mówi Damian Kozyrski, dyrektor KDK. (kg)