Gwiazdy dla Poli

Jest wiele dzieci, które potrzebują naszej pomocy, jednym z nich jest właśnie Pola Mazurek. W piątek (5 stycznia) o godzinie 18. w Hotelu Drob w Urszulinie odbędzie się wyjątkowe wydarzenie, a mianowicie koncert charytatywny „Gwiazdy dla Poli”. Pozyskane środki zostaną przeznaczone na kosztowną operację ratującą życie małej mieszkanki gminy Urszulin.

Pola Mazurek urodziła się w 30 tygodniu ciąży ze skomplikowaną wadą serca i ważyła jedynie 750 gramów. Dziś dziewczynka jest już po serii operacji i zabiegów, by mogła normalnie żyć potrzebna jest kosztowna operacja poza granicami naszego kraju. Sama operacja planowana jest na początku 2018 roku, dlatego zachęcamy wszystkich do pojawienia się na koncercie. Na muzycznej scenie zaprezentują się doskonałe zespoły i wspaniali artyści. Od nich popłynie pozytywna, muzyczna energia. W programie między innymi występy gwiazd muzycznych. Wystąpią: Krzysztof Cugowski, Tomasz Momot, Natalia Wilk, Piotr Selim, Pawkin, Rotten Bark Akustycznie, Marcin & Karol.
Przy wejściu wolontariusze będą zbierać darowiznę do skarbonek. Zebrane środki pieniężne zostaną przekazane na leczenie Poli.
– Apelujemy i zachęcamy wszystkich do wsparcia – zachęca Agnieszka Grzegorczyk z Urzędu Gminy w Urszulinie. – Każdy z nas może pomóc, bo to doskonała lekcja prawdziwego, pięknego i wartościowego życia. Takie wspólne działania potwierdzają, że razem możemy zdziałać wiele i świadczą o tym, że każdy z nas ma gorące oraz otwarte serce.
Dołącz do nas! Wesprzyj! Przyjdź! Serdecznie zapraszamy! Liczymy na Państwa wsparcie! – apeluje pani Agnieszka.
Organizatorem Koncertu jest Gminna Biblioteka Publiczna w Urszulinie przy współpracy z Hotelem Drob w Urszulinie. (b)