Harcerze zapraszają

Chełmska Komenda Hufca ZHP zaprasza wszystkich do zapoznania się z pracą hufca, ofertą wyjazdów, biwaków i festiwali a przy okazji czeka na propozycje organizowania wspólnych imprez. Komenda dyżurować będzie od 29 stycznia do 4 lutego w hotelu MOSiR przy ul. I Pułku Szwoleżerów w Chełmie od godz. 9 do 16.

Jeśli ciekawi cię tradycja i historia harcerstwa (a chełmski Hufiec ZHP obchodzi w tym roku setną rocznicę powstania), to warto wybrać się na dyżur. Przy okazji można zapisać się do Drużyny Sztabowej działającej w Hufcu, bądź podpytać o możliwość zorganizowania Drużyny Środowiskowej. Skorzystać można też z możliwości wyjazdu (w sierpniu) na Ogólnopolski Zlot ZHP w Gdańsku.
Komenda Hufca ZHP w Chełmie zaprasza wszystkich, którym odpowiada harcerskie życie a byłych instruktorów prosi o udostępnienie pamiątek z okresu swojej działalności, które można zaprezentować na wystawie z okazji 100-lecia chełmskiej organizacji.
– Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i wspólnego organizowania biwaków, wycieczek, ognisk, festiwali piosenek i innych ciekawych form pracy – zachęcają organizatorzy dyżurów.
Kontakt: chelm@zhp.pl lub tel. 693 368 373. (reb)