Heros dla Dana

Piotr Bernat, trener główny Dana odebrał prestiżową statuetkę od Piotra Siegoczyńskiego, prezesa Polskiego Związku Kickboxingu

Danowcy mają się z czego cieszyć! Przed tygodniem podsumowując zakończony sezon 2020/2021 w świdnickim klubie obszernie informowaliśmy o wielu sukcesach naszych zawodników. Do pokaźnej kolekcji medali i tytułów mistrzowskich należy dodać jeszcze jedno, prestiżowe wyróżnienie „Herosa 2020” w kategorii „Klub roku 2020” !


W tym roku kickbokserskie „Oskary” Polskiego Związku Kickboxingu, czyli statuetki „Heros 2020”, wręczono w trzynastu kategoriach.  Uroczystość odbyła się w hotelu Everest w Węgrowie podczas Balu Mistrzów Kickboxingu.

LKSW Dan Świdnik otrzymał nagrodę w kategorii „Klub roku 2020” spośród ponad 300 członków PZKB. Prezes związku – Piotr Siegoczyński wręczając statuetkę podkreślił, że kryterium nie były jedynie wyniki sportowe, ale całokształt działalności zwłaszcza w czasie pandemicznych obostrzeń, jak również dobra współpraca z PZKB. Dodatkowo główny trener LKSW Dan Piotr Bernat odebrał w Węgrowie dyplom indywidualny w podziękowaniu za promocję kickboxingu.

– Wyróżnienie dla naszego klubu to ogromna niespodzianka – mówi Piotr Bernat. – Cieszy fakt, że związek dostrzega sport dzieci i młodzieży i działalność organizacyjną także w mniejszych ośrodkach. „Heros 2020” to podsumowanie roku, który dla wszystkich był dużym wyzwaniem. Działaliśmy w warunkach niepewności, przy stale zmieniających się przepisach i wytycznych, mimo to udało nam się nie tylko przetrwać ten ciężki okres, ale nawet pod pewnymi względami wzmocnić klub.

Przypadek sprawił, że tegoroczny bal odbywał się później niż zwykle z powodu pandemicznych utrudnień. Dzięki temu nagrodę odebraliśmy już po zakończeniu niezwykle udanego sportowo sezonu, dla którego podbudową był właśnie ten trudny rok 2020. Jest to uhonorowanie pracy całego zespołu trenerskiego, zawodników, działaczy i rodziców w naszym klubie. Dziękujemy także za wsparcie Gminie Miejskiej Świdnik oraz Powiatowi Świdnickiemu – dodaje P. Bernat. BAS

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here