Icemania kusi uczniów

W ubiegłym tygodniu lodowisko Icemania odwiedziła grupa dziewcząt z klasy I clg z Zespołu Szkół Nr 1 im. Władysława Grabskiego w Lublinie z Robertem Podleckim, nauczycielem wychowania fizycznego

Po zimowych feriach Icemania, kryte lodowisko przy Al. Zygmuntowskich w Lublinie, przygotowała dla grup zorganizowanych z placówek oświatowych z Lublina i terenu województwa lubelskiego specjalną promocję. W dni powszednie w godz. 9:00-14:30 w cenie jednorazowego biletu wstępu każdy wypożyczy łyżwy gratis.


Z tej oferty już chętnie korzystają uczniowie szkół z Lublina, którzy na Icemanię przychodzą wraz z opiekunami.

– Jestem w tym roku szkolnym na lodowisku z moimi uczniami już po raz trzeci i nie ukrywam miłego zaskoczenia – mówi Robert Podlecki, nauczyciel z Zespołu Szkół nr 1 im. Władysława Grabskiego na Podwalu, który Icemanię odwiedził wraz z dziewczętami z klasy I clg.

– Niewiele uczennic ma swoje łyżwy, a ich wypożyczenie to dodatkowe 9 złotych, czyli gdyby nie promocja, w sumie za lodowisko trzeba by było zapłacić aż 19 zł. Dzięki tej ofercie na pewno jeszcze raz odwiedzimy Icemanię. Dla uczniów lekcja wychowania fizycznego na Iodowisku jest o wiele atrakcyjniejsza niż na szkolnej sali gimnastycznej, przeważnie dzielonej z dwoma czy trzema innymi grupami – dodaje opiekun grupy z ZS nr 1.

Kryte lodowisko Icemania ma być otwarte do końca marca. Do tego czasu potrwa promocja dla grup zorganizowanych.

Wejścia grupowe odbywają się od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 -14:30. Zgłoszenie grupy należy przesłać za pomocą formularza On line dostępnego na stronie internetowej https://www.mosir.lublin.pl/obiekty/icemania/grupy-zorganizowane

Dodatkowe informacje może uzyskać pod nr tel. 724 990 050. KB