Icemania znów przyciąga

Od 5 listopada czynne jest lodowisko Icemania przy alejach Zygmuntowskich. Zarządca kompleksu, MOSiR „Bystrzyca”, kusi fanów ślizgania się na łyżwach atrakcyjnymi zniżkami.
Do dyspozycji łyżwiarzy jest tafla o wymiarach 30 na 60 metrów. Przy lodowisku działa wypożyczalnia sprzętu. Chętni skorzystają tu z 295 par łyżew do hokeja i 255 do jazdy figurowej w rozmiarach od 25 do 50. Nie brakuje też kasków. – W tym roku dodatkowo zamówiliśmy 110 par nowych łyżew, w tym kilka par tzw. dwupłozówek, czyli łyżew wyposażonych w dwie płozy, przeznaczonych do nauki jazdy dla dzieci. To pierwsze tego typu łyżwy w historii lubelskiego lodowiska – informuje Miłosz Bednarczyk, rzecznik prasowy MOSiR „Bystrzyca”.

Spółka zaprasza do korzystania z biletów rodzinnych. – Od tego sezonu bilet rodzinny będzie upoważniał do korzystania z lodowiska osobę dorosłą i drugą osobę do 18. roku życia (a nie – jak w poprzednim sezonie – do 10. roku życia). Zniesione zostają dopłaty za wypożyczenie łyżew ponad standardowy czas – wcześniej kosztowało to 6 złotych za 60 minut z dopłatą za przekroczenie czasu, teraz zapłacimy 7 zł, bez limitu – dodaje Bednarczyk. Nowinką jest również bilet „nielimitowany”, który uprawnia do całodniowego korzystania z tafli, z wyjątkiem piątku (do godz. 14.30). bach