IKEA Po Sąsiedzku już otwarta!

W Zabawialni IKEA Po Sąsiedzku znalazło się także miejsce dla najmłodszych. Zabawialnia to kraina niekończącej się dziecięcej radości

Choć IKEA otworzy swój sklep w Lublinie dopiero za kilka miesięcy, już dziś zaprasza lublinian i mieszkańców regionu do zapoznania się ze swoimi produktami, skandynawską kulturą i wzornictwem. Przy Krakowskim Przedmieściu 55 otwarta została IKEA Po Sąsiedzku, miejsce będące namiastką szwedzkiego domu.

IKEA Po Sąsiedzku to domowa przestrzeń, w której każdy może miło spędzić czas. Nie ma żadnych biletów wstępu, nie trzeba niczego kupować. W kawiarni szklankę wody można otrzymać za darmo. W bardzo przystępnych cenach napić się można także kawy czy lemoniady z bzu, a także zjeść szwedzką bułeczkę cynamonową kanelbullar (z kartą IKEA Family, którą można wyrobić na miejscu, napój razem z dowolną słodkością kosztuje siedem złotych).
– IKEA Po Sąsiedzku to jedyny taki projekt na świecie – mówi Monika Kosińska, dyrektor sklepu IKEA, który powstaje przy Al. Spółdzielczości Pracy w Lublinie. – Tutaj lublinianie będą mogli się spotkać przy kawie, herbacie oraz szwedzkich słodkościach. Będą mogli uczestniczyć również w licznych bezpłatnych warsztatach, obejrzą skandynawskie filmy, poczytają książki autorstwa szwedzkich twórców – dodaje.
IKEA Po Sąsiedzku podzielona jest na kilka stref. W „Bądź sobą!” usiądziemy wygodnie w fotelu i będziemy mogli zanurzyć się w lekturze szwedzkich książek. W „Zbliż się” odpoczniemy na sporej sofie, a także przy dużym stole pogramy ze znajomymi w gry planszowe.
W „Wyłącz się” zrelaksujemy się na kanapie, w fotelu lub na mięciutkim dywanie.
Nie zabrakło także miejsca dla najmłodszych. Zabawialnia to kraina niekończącej się, dziecięcej radości.
IKEA Po Sąsiedzku przy Krakowskim Przedmieściu 55 (na parterze) czynna jest od poniedziałku do soboty od godziny 10 do 21, W niedzielę zamyka się godzinę wcześniej. Szczegółowy program wydarzeń w IKEA Po Sąsiedzku dostępny jest fanpage’u na Facebooku (facebook.com/IKEAPoSasiedzku), jak również na stronie IKEA.pl/Lublin/posasiedzku i na Instagramie (instagram.com/ikeaposasiedzku).