IKEA zakończyła tournée po regionie

Przystanek Kuchnia gościł w ubiegłym tygodniu nad Zalewem Zemborzyckim w Lublinie. Każdy, kto odwiedził specjalnie zaaranżowany niebieski kontener, pełen kuchennych inspiracji, mógł porozmawiać z konsultantami i obejrzeć przykładową realizację swojej wymarzonej kuchni.

Lublin prezentacji propozycji był ostatnim, 12 miastem na trasie sklepu IKEA w Lublinie, organizującym specjalną akcję. Przystanek Kuchnia podróżował po regionie aż przez cztery miesiące. Mieszkańcy spotykali się z projektantami i specjalistami aranżacji wnętrz, którzy bezpłatnie planowali kuchnię i dzielili się wiedzą. Akcja cieszyła się bardzo dużą popularnością w każdym mieście.

– Wszystkie działania IKEA skupione są wokół idei tworzenia miejsc, w których żyje się lepiej, a także inicjatyw, które poprawiają warunki życia w domu. Tak było też w przypadku naszej akcji. Kuchnia jest szczególną przestrzenią, dlatego potrzebuje odpowiedniej aranżacji. Postanowiliśmy w tym pomóc, więc tym razem to my odwiedziliśmy klientów w ich najbliższym otoczeniu. Dzięki temu łatwiej mogli skorzystać z porad naszych konsultantów. Cieszymy się, że pomysł został tak dobrze przyjęty – mówi Monika Kosińska, dyrektor sklepu IKEA w Lublinie.

Przystanek Kuchnia gościł m.in.: w Zamościu, Łęcznej, Radzyniu Podlaskim, Kraśniku, Biłgoraju i Puławach. W Lublinie lista osób, które chciały skorzystać z bezpłatnego projektowania bardzo szybko zapełniła się. ale każdy mógł przyjść i już bez zapisów porozmawiać z ekspertem, poznać funkcjonalne rozwiązania kuchenne i zainspirować się.

W niebieskim kontenerze została zaaranżowana przestrzeń, która pokazywała, że nawet małe lub niestandardowe kuchnie można urządzić tak, aby spełniały swoje praktyczne funkcje i były przytulne. Wykorzystano tu odpowiednio dobrane meble, sprzęt AGD i elementy wyposażenia z IKEA. KB