IKEA zaprasza na parapetówkę

Kamień węgielny pod budowę IKEA został wmurowany w październiku ubiegłego roku. Po 10 miesiącach sklep jest już gotowy

Otwarcie sklepu IKEA Lublin nastąpi już za niespełna półtora tygodnia, w środę 23 sierpnia. Wyczekiwany przez mieszkańców Lublina i okolic dziesiąty sklep IKEA w Polsce i pierwszy we wschodniej części kraju powita gości już o godzinie 10.00.


IKEA na dzień otwarcia przygotowała dla klientów specjalny program.
– Wiemy, że na otwarcie sklepu IKEA w Lublinie czeka wielu mieszkańców, dlatego jesteśmy szczęśliwi, że możemy naszym lubelskim sąsiadom przekazać dobrą wiadomość i zaprosić wszystkich na otwarcie. 23 sierpnia o godzinie 10.00 otwieramy drzwi naszego sklepu i zapraszamy wszystkich na „parapetówkę” – mówi Monika Kosińska, dyrektor sklepu IKEA Lublin – przygotowaliśmy mnóstwo ciekawych i inspirujących atrakcji o szwedzkim charakterze. Mamy nadzieję, że umilą one czas naszym gościom – dodaje Kosińska.
Podczas otwarcia będzie można skorzystać m.in. z warsztatów upcyklingu oraz malowania na naczyniach IKEA. Najmłodsi goście sklepu będą mogli samodzielnie wykonać dla siebie stroje i zamienić się w prawdziwych wikingów (ta atrakcja będzie dostępna również w weekend) albo puścić wodze fantazji w pracowni zabawek z kartonów IKEA. Oprócz tego na dzieci czekać będą w sklepie typowo szwedzkie postacie – wikingowie, dzieci z Bullerbyn i Pipi Langstrumpf. Dla wszystkich klientów przygotowana została specjalna gra miejska oraz minilekcje języka szwedzkiego. Będzie również można zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie z wikingiem.
IKEA Lublin będzie drugim pod względem wielkości sklepem firmy w Polsce. Na powierzchni 33,5 tys. mkw. na mieszkańców Lublina czekać będzie szeroki asortyment funkcjonalnych i dobrze zaprojektowanych artykułów wyposażenia domu. KB