Imprezowanie przy czterech scenach

Znamy już wszystkie gwiazdy, jakie wystąpią na Lubelskich Dniach Kultury Studenckiej.
Od 9 do 12 maja br. na terenie Browaru Perła przy ul. Bernardyńskiej 15 studenci będą bawili się na Kozienaliach i Medykaliach z WySPĄ i WSSP. Organizatorzy właśnie podali wszystkie szczegóły.


9 maja, gwiazdą wieczoru będzie Sokół. Warszawski raper, obecny na polskiej scenie od ponad 20 lat, wydał w tym roku pierwszy solowy album, który w ekspresowym tempie zdobył status złotej płyty. W sobotę, 10 maja, na scenie pojawi się zespół Dżem, który obchodzi w tym roku wyjątkowy jubileusz 40-lecia.

Następnego dnia wystąpi Nosowska, laureatka Fryderyka w kategorii Alternatywa. Ponadto 12 maja pierwszy plenerowy koncert w Polsce zagra francuski duet specjalizujący się w muzyce klubowej – Ofenbach. Na Scenie Głównej pojawi się też grupa Albo Inaczej w składzie: Eldo, Tetris, Natalia Nykiel, Ralph Kamiński i Piotr Zioła.

Na drugiej scenie – „Perła Export”, czekać będą kolejne gwiazdy. Na początku zagra KAMP! i Rebeka, 10 maja wystąpi Kwiat Jabłoni oraz Muchy, z kolei 11 maja – oprócz wcześniej ogłoszonego Króla – studenci będą mogli bawić się przy muzyce The Dumplings. Na zakończenie festiwalu na scenie Perła Export organizatorzy przewidzieli koncerty zespołów Bass Astral x Igo oraz Sonbird.

Stand-up i znani YouTuberzy

Organizatorzy przygotowali też coś dla fanów stand-upu. Oprócz Sebastiana Rejenta czy Michała Kempy uczestnicy zobaczą też takich artystów, jak Karol Kopiec czy Wojtek Fiedorczuk. Nie zabraknie również gwiazd YouTube’a: Cyber Mariana, Urbex History, Naukowego Bełkotu oraz MaturaToBzdura.

Czwartą sceną imprezy jest scena klubu Radość, gdzie każdego dnia po koncertach głównych odbędą się oficjalne after party. MG

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here