Internetowe Rewolucje w ratuszu

Specjaliści firmy Google doradzą włodawskim przedsiębiorcom jak skutecznie promować się w internecie. Szczegóły dotyczące projektu „Internetowe Rewolucje” realizowanego przez Google Polska będzie można poznać podczas spotkania, które odbędzie się 7 maja o godzinie 13 w sali konferencyjnej Urzędu Miejskiego we Włodawie.

– Jest to kolejna propozycja dla przedsiębiorców, którą przygotowaliśmy wspólnie z Włodawską Radą Biznesu – mówi burmistrz Włodawy Wiesław Muszyński – Dzięki bezpłatnemu udziałowi w projekcie przedsiębiorcy poznają skuteczne sposoby promocji w sieci, dzięki czemu będą mogli dotrzeć do nowych klientów i zwiększyć efektywność działania swojej firmy. Spotkanie ma charakter otwarty. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych.

Internetowe Rewolucje to bezpłatny projekt Google Polska stworzony z myślą o wsparciu przedsiębiorców w zakresie szeroko rozumianego marketingu internetowego. W ramach projektu firma zyskuje bezpłatne, trzymiesięczne wsparcie profesjonalnego doradcy w zakresie: analizy potrzeb przedsiębiorstwa i jego dotychczasowych działań w internecie oraz pomoc w zdefiniowaniu indywidualnego planu działania. (a)