Jak najwięcej przeciwciał!

Longin Bożeński, przewodniczący Rady Miasta Chełm, zamykając obrady ostatniej w 2021 r. sesji, zachęcał do szczepień przeciwko Covid-19. Składając życzenia noworoczne, życzył samorządowcom i chełmianom jak największej ilości przeciwciał.

30 grudnia ub.r. chełmscy radni obradowali po raz ostatni w 2021 r. Radni przyjęli uchwały m.in. w sprawie miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego w rejonie rzeki Janówki i ulicy Metalowej, zmian budżetowych i w wieloletniej prognozie finansowej, ramowego planu pracy Rady Miasta Chełm na 2022 r.. Na zakończenie obrad Longin Bożeński, przewodniczący Rady Miasta Chełm, złożył życzenia noworoczne samorządowcom i chełmianom.

– Żebyśmy w przyszłym roku spotkali się w niezmienionym gronie – stwierdził przewodniczący Bożeński. – Mówię to nie bez kozery, bo, jak wiemy, dotyka nas bardzo epidemia Covid-19. Proszę państwa, abyście dbali o siebie i bliskich, o sąsiadów, o tych, z którymi się spotykamy. Chodzi o dopełnienie wymogów bezpieczeństwa, reżimu sanitarnego, a także szczepień, o których mówi się coraz mniej, a zupełnie błędnie, bo tylko szczepienia mogą nas uchronić przed bardzo poważnymi skutkami, jeśli zachorujemy. Życzę wszystkim wszystkiego, co najlepsze w 2022 roku i jak największej ilości przeciwciał. (mo)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here