Jak urządzić skwer?

Ruszyły konsultacje społeczne w sprawie zagospodarowania zielenią terenu przy pętli autobusowej przy ul. Wojciechowskiej. To jeden z projektów Zielonego Budżetu na ten rok.


Uwagi można składać pisemnie, w tym przez Internet za pośrednictwem formularza online, dostępnego na stronie lublin.eu/konsultacje lub adresu e-mail: konsultacje@lublin.eu. Można też składać je ustnie do protokołu w Biurze Partycypacji Społecznej (ul. Bernardyńska 3, pokój 107) i telefonicznie pod nr 81 466 2550 oraz podczas planowanych spotkań. Jedno z nich jest zaplanowane na piątek, 22 listopada w filii Miejskiej Biblioteki Publicznej przy ul. Sławin 20. Konsultacje potrwają do 31 grudnia.

Projekt zakłada stworzenie koncepcji zagospodarowania terenów w pobliżu pętli autobusowej przy ul. Wojciechowskiej w oparciu o partycypację społeczną. – Teren będzie służyć mieszkańcom jako dojście z pętli autobusowej w głąb dzielnicy i miejsce aktywnego wypoczynku.

Skwer w bliskim sąsiedztwie pętli oraz uporządkowanie terenu i wykonanie dodatkowych nasadzeń pozwoli na podniesienie atrakcyjności tego miejsca – informuje Olga Mazurek-Podleśna z biura prasowego ratusza.
GR

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here