Jak zarządzać firmą w okresie pandemii?

O doświadczeniach w zarządzaniu procesami w firmie w dobie koronawirusa mówić będzie m.in. Robert Bronisz, dyrektor ABM Greiffenberger Polska Sp. z o.o.

W najbliższą środę (29 kwietnia) odbędzie się już 88. edycja Klubu Odpowiedzialnego Biznesu. Z uwagi na epidemię koronawirusa spotkanie, podobnie jak poprzednie, w marcu, prowadzone będzie w formie online.


– Tym razem tematem przewodnim spotkania będzie „Zarządzanie w okresie pandemii”. O doświadczeniach w zarządzaniu procesami w firmie w dobie koronawirusa porozmawiamy z gościem 88. edycji, Robertem Broniszem, dyrektorem ABM Greiffenberger Polska Sp. z o.o. Z kolei psycholog Piotr Mosak mówić będzie o zarządzaniu i motywowaniu zespołu w tym trudnym okresie. Serdecznie zapraszamy przedsiębiorców do udziału i bycia z nami przy komputerach – mówi Elżbieta Fikołek, szefowa Giełdy Eventów, założycielka Klubu Odpowiedzialnego Biznesu w Lublinie.

Tradycyjnie już podczas spotkania okazję do zaprezentowania się będą mili obecni oraz nowi klubowicze.

Dodatkowe informacje oraz rejestracja na spotkanie poprzez stronę internetową: https://klubodpowiedzialnegobiznesu.pl/produkt/udzial-w-spotkaniu-kob/ KB

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here