Jakub Kalinowski nie miał sobie równych

Jakub Kalinowski ze Sportowego Klubu Kick-Boxing Politechniki Lubelskiej zdobył złoty medal w rozgrywanych w miejscowości Nowe Miasto Lubawskie/Kurzętnik mistrzostwach Polski seniorów kickboxingu w formule light-contact. Lublinian nie miał sobie równych w kat. wag. -84 kg!

– Kuba wygrał wszystkie trzy walki przed czasem przez przewagę punktową, pokonując kolejno: Michała Mocnego z Klubu Sportowego C.S.E. Sparta Chrzanów w 1 rundzie oraz zawodników klubu Zamek Kurzętnik w 2. rundach, w półfinale Mariusza Migdalskiego I w finale Damiana Chilińskiego – relacjonuje Tadeusz Poljański, trener SKKB PL.

Kalinowski zdobył także brązowy medal w formule pointfighting w kat. wag. -84 kg. Walkę o finał przegrał na punkty 9:13 z Mariuszem Migdalskim.

W zawodach wzięło udział 268 zawodników i zawodniczek z 54 klubów.

Zapraszają na zajęcia

Sportowy Klub Kick-Boxing Politechniki Lubelskiej zaprasza dzieci i młodzież w wieku 10-18 lat na bezpłatne treningi kickboxingu w ramach programu Klub 2020 i sportowa szkoła w SP nr 21 przy ulicy Zuchów 1. Zajęcia we wtorki i piątki o godz. 18.00. MAG