Jesteś młody? Zarób milion!

Jak zarobić pierwszy milion przed dwudziestką piątką? Właśnie tego będzie dotyczyć szkolenie, które 5 lutego w swoim gmachu organizuje Wyższa Szkoła Ekonomii i Innowacji w Lublinie przy ul. Projektowej 4.
Szkolenie będzie pierwszym tego rodzaju w Lublinie. Kurs poprowadzi grupa Ocean Kapusty, którą tworzy dwóch młodych prelegentów. W ciągu trzech godzin wykładu będzie można poznać ich historię i dowiedzieć się, w jaki sposób dorobić się fortuny. Do tego zostaną poruszone zagadnienia dotyczące aktualnych tematów i trendów inwestycyjnych na rynku. Organizatorzy opowiedzą też o cechach idealnego, wzorowego przedsiębiorcy i podadzą wiele innych przydatnych informacji. Najmądrzejsze pytania z widowni zostaną nagrodzone. Jak podkreślają sami prelegenci: „Na pewno będzie i śmiesznie,
i wartościowo, i dużo merytoryki”. Po szkoleniu jest także przewidziany czas na luźniejsze pogawędki.

Grupa Ocean Kapusty zajmuje się marketingiem internetowym i mediami społecznościowymi. Ich hasło to „Uwierz, zacznij, zarabiaj”. Swoją działalność szkoleniową zaczęli ponad pół roku temu. W oparciu o własne doświadczenia chcą dzielić się krok po kroku swoją wiedzą z każdym kto ma podobne zainteresowania. Podkreślają, że sami zapracowali na swój sukces.
Kurs rozpocznie się o godz. 17 i potrwa do 20. Obowiązują wcześniejsze zapisy za pośrednictwem strony http://256778-1.evenea.pl/. Wstęp bezpłatny.
Joanna Niećko