Jubileusz bez nagrody

Józef Górny, wiceprezydent Chełma, w tym roku będzie obchodził jubileusz 50-lecia pracy zawodowej. Z tego tytułu nagrody jednak nie dostanie, bo przepisy stanowią, że ostatnia jubileuszówka należy się za 45 lat pracy.

Pięć lat temu Józef Górny obchodził jubileusz 45-lecia pracy. Z tego tytułu, zgodnie z ustawą o pracownikach samorządowych, dostał nagrodę jubileuszową w wysokości czterech miesięcznych wynagrodzeń. Na konto Górnego wpłynęło wówczas ponad 36 tys. zł brutto.
W tym roku Józef Górny, który część swojego zawodowego życia spędził w Wojsku Polskim, będzie obchodził jubileusz 50-lecia pracy. Zgodnie z przepisami, nagrody jednak nie dostanie. Ostatnia jubileuszówka należy się za legitymowanie się 45-letnim stażem.
Józef Górny z chełmskim magistratem związany jest od blisko 30 lat. Przez wiele lat, do czerwca 2006 roku, pełnił funkcję dyrektora Wydziału Zarządzania Kryzysowego, odpowiadał również za zamówienia publiczne. W grudniu 2006 roku został wiceprezydentem Chełma i funkcję tę piastuje do dziś. (s)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here