Kamil Latusek zaprasza na zajęcia pięściarskie przy Długosza

Uczestnicy pierwszych zajęć, które odbyły się w Wieniawskim Klubie Bokserskim w środę, 8 stycznia

Z nowym rokiem na pięściarskiej mapie Lubelszczyzny pojawiły się aż trzy nowe kluby. W środę do Lubelskiego Okręgowego Związku Bokserskiego przyjęte zostały Grand Boxing Terespol i Stara Szkoła Boksu Lublin. Trzeci, Wieniawski Klub Sportowy, choć już działa, na rejestrację będzie musiał jeszcze chwilę poczekać.


W środę na Wieniawie, w sali gimnastycznej Prywatnego Liceum im, Królowej Jadwigi przy ul. Długosza 8A, odbył się dopiero pierwszy trening. W zajęciach, które prowadził Kamil Latusek, wielokrotny mistrz okręgu lubelskiego, były brązowy medalista mistrzostw Polski, uczestniczyły 22 osoby.

– To było moje marzenie, by wraz z przyjacielem Przemkiem Morylem, z którym rozpoczynaliśmy przed piętnastoma laty przygodę z boksem w KS Paco, założyć kiedyś swój własny klub. Teraz te plany udaje nam się realizować – mówi Kamil Latusek.

Zajęcia przy ul. Długosza odbywają się trzy razy w tygodniu: poniedziałki, środy i piątki o godzinie 18. – Serdecznie zapraszam wszystkich chętnych, nie tylko z dzielnicy, ale i całego miasta. Szczegółowe informacje i kontakt do nas znajdziecie na profilu Wieniawski Klub Bokserski na Facebook – dodaje Kamil Latusek.

Wkrótce WKB Lublin złoży deklaracje przystąpienia do LOZB oraz PZB. BAS

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here