Karnet pełen korzyści!

Karnety na mecze domowe Pszczółki Polski Cukier AZS UMCS Lublin są już dostępne. Póki co, klub do przedsprzedaży przeznaczył 100 sztuk wejściówek.


Kibice, którzy zdecydują się zakupić karnet w tym roku będą uprawnieni do wejścia na wszystkie spotkania domowe Pszczółek w sezonie 2020/2021, a także 2021/2022!

Nabyć wejściówkę będzie można standardowo w dwóch wariantach (wersji ulgowej – 50 zł oraz wersji normalnej – 100 zł). Cena w porównaniu do minionych lat nie ulega zatem zmianie! Wydłuża się natomiast okres jej ważności.

Jednak to nie wszystkie korzyści przygotowane dla kibiców lubelskich koszykarek. Każdy, kto kupi karnet dodatkowo otrzyma: jedno wejście w tygodniu (przez cały okres trwania sezonu) na siłownię Fit&Gym AZS, koszulkę kibica, koszulkę partnera strategicznego klubu – Uniwersytetu Marii Curie Skłodowskiej w Lublinie oraz kuferek słodyczy od sponsora tytularnego zespołu Fabryki Cukierków „Pszczółka” kartę z autografami całej drużyny

Zakupu karnetów można dokonać na specjalnie przeznaczonej dla tego stronie https://azsbeeteam.pl/, gdzie znajduje się również sklepik z gadżetami dla kibiców!

MAG

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here