Kaskaderskie show ponownie w Lublinie

Tak było w ubiegły weekend

Pisk opon, ryk silników, zapach benzyny i palonej gumy. Akrobacje i podniebne skoki na motocyklach oraz moc i niszczycielska potęga monster trucków. Ogień, huk i emocje. Tak było w ubiegły weekend podczas American Monster Truck Motor Show przed centrum handlowym E. Leclerc przy ulicy Turystycznej w Lublinie. I tak będzie w najbliższą sobotę i niedzielę (13, 14 maja), bo najlepsi kaskaderzy i ich fantastyczne maszyny zaprezentują się w Lublinie jeszcze raz.


W programie pokazów, które odbyły się 29 i 30 kwietnia, znalazły się między innymi: synchroniczny drift oraz jazda samochodem na dwóch bocznych kołach. Pokazy te okazały się jedynie wstępem do prawdziwych emocji. Goście mogli obejrzeć kontrolowane wypadki, przejazd przez ścianę ognia z człowiekiem na masce samochodu oraz kaskadera jadącego na masce samochodu i przebijającego głową płonącą ścianę. Kaskaderzy zaprezentowali też podniebne skoki na motocyklach połączone z wyjątkowo trudnymi akrobacjami. Jak podkreślali widzowie, pokazy budziły dreszcz emocji i były ciekawym rozpoczęciem długiego weekendu.
Identyczne, fantastyczne widowisko będzie można obejrzeć jeszcze raz. Już w najbliższą sobotę i niedzielę (13 i 14 maja) American Monster Truck Motor Show ponownie zawita do Lublina. Pokazy, podobnie jak poprzednie, odbędą się przed C.H. E.Leclerc przy ul. Turystycznej. W sobotę początek
o godz. 17.30, w niedzielę o 16.00.
UWAGA! Bilety do nabycia kasach na miejscu, bezpośrednio przed danym programem. (J)

Wejściówki dla czytelników

Dla naszych czytelników mamy 5 pojedynczych zaproszeń na pokaz.
Wystarczy zadzwonić pod redakcyjny numer telefonu 509 710 033 w środę, 10 maja, o godzinie 12.00