Kibice razem nie tylko ze sportowcami

Bycie kibicem to nie tylko dopingowanie swojej ulubionej drużyny sportowej. To także wspieranie i pomaganie potrzebującym w okolicy, co wielokrotnie już udowodnili członkowie ośrodka Kibice Razem Motor Lublin.

Ośrodek Kibice Razem Motoru Lublin powstał w 2016 roku i jest jedynym tego typu punktem na Lubelszczyźnie. Fani aktywnie działają w celu popularyzacji swojego klubu, budując jednocześnie pozytywny wizerunek środowiska kibiców.

Jednym z ważnych punktów działalności lubelskiego ośrodka Kibice Razem jest idea wolontariatu. W ramach wsparcia służby zdrowia w czasie pandemii Covid-19 ośrodek włączył się w akcję pomocy, w ramach której wolontariusze robili zakupy najpotrzebniejszych produktów. Aktywnie działano również wokół akcji #ObiadydlaBohaterów, wspierając przy tym Wojska Obrony Tertyorialnej i dostarczając posiłki oraz najpotrzebniejsze produkty lubelskim kombatantom.

Na pomoc od kibiców Motoru mogli liczyć także nasi sąsiedzi uciekający przed rosyjską agresją. Organizowano też zbiórki dla Domu Samotnej Matki, Domu Dziecka im. Janusza Korczaka w Lublinie oraz dla zwierzaków z lokalnego schroniska zwierząt.

Materiał partnera

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here