Kibice zobaczą mecz Motoru z Avią

Kibice dopięli swego! Środowy finałowy mecz Pucharu Polski na szczeblu okręgu pomiędzy Motorem, a świdnicką Avią odbędzie się z ich udziałem, ale ograniczonym.


– Po ponownej analizie aspektów formalno-organizacyjnych oraz w związku z licznymi prośbami kibiców informujemy, że spotkanie finałowe Pucharu Polski na szczeblu LZPN: Motor Lublin – Avia Świdnik (środa, 22 lipca, godz. 18:00) będzie imprezą niemasową z udziałem widzów – poinformował lubelski klub, który jest organizatorem spotkania.

Mecz rozegrany zostanie na Stadionie MOSiR przy Alejach Zygmuntowskich 5. Maksymalna liczba widzów to 999 osób, w tym posiadacze karnetów na rundę wiosenną sezonu 2019/2020. Wejście na mecz dla karnetowiczów będzie bezpłatne tylko na 1 mecz w ramach Pucharu Polski. Pozostała część wejściówek trafiła do otwartej sprzedaży, która prowadzona jest wyłącznie online na stronie internetowej bilety.motorlublin.eu.

Sprzedaż biletów rozpoczęła się w sobotę po godzinie 18:00. Cena biletu 20 zł.

Karnetowicze, którzy nie planują pojawić się na meczu, mogą otrzymać od klubu kod do obejrzenia darmowej transmisji online. Wszystkich, zainteresowanych tym wariantem klub prosi są o kontakt drogą e-mail: karnety@motorlublin.eu. W treści należy podać imię i nazwisko oraz numer PESEL (w celu weryfikacji karnetowej). Na maile klub czeka do wtorku (21 lipca) do godziny 12:00.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here