Kierowco, skup się i uzbrój w cierpliwość

– Wszystkich kierowców podróżujących drogą wojewódzką nr 846, prowadzącą z Małochwieja Dużego do Kraśniczyna, prosimy o ostrożność – mówi Sławomir Kamiński, rzecznik powiatu krasnostawskiego.

 

Na drodze rozpoczął się generalny remont. W związku z tym znaczne odcinki szosy są zawężone do jednego pasa. – W kilku miejscach postawiono sygnalizatory świetlne, przy których trzeba odczekać po kilka minut. Na wielu odcinkach pracownicy przystąpili do montowania przepustów o dużych średnicach. Wiąże się to niejednokrotnie z rozkopaniem części jezdni – opowiada Sławomir Kamiński, rzecznik powiatu krasnostawskiego.

Wszystkich, którzy muszą poruszać się „osiemset czterdziestką szóstką”, powiat prosi o ostrożność. – Należy liczyć się z dużo dłuższym czasem przejazdu. Ponadto nie zapominajmy, że rozpoczyna się kampania buraczana i na tej drodze pojawią się ciężarówki. Apelujemy do wszystkich kierowców o zdjęcie nogi z gazu i czujność. Piesi natomiast, poruszający się wzdłuż ulicy, po zmroku powinni nosić odblaski – przypomina Kamiński. (kg)