Kokaina, amfetamina i pieniądze

(13 marca) Sąd Rejonowy w Chełmie wydał nakaz aresztowania 24-letniego mieszkańca gminy Chełm. Mężczyzna został zatrzymany, po tym, jak w wynajmowanym przez niego mieszkaniu na terenie miasta kryminalni z chełmskiej komendy znaleźli narkotyki.

Do zatrzymania doszło w sobotę (10 marca). W wynajmowanym mieszkaniu policjanci znaleźli 30 g marihuany oraz młynek do rozdrabniania suszu.
– Mężczyzna ten zaskoczony był wieczorną wizytą policjantów. Był już wcześniej notowany za posiadanie narkotyków – mówi podkom. Ewa Czyż, rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Policji w Chełmie.
Narkotyki zostały zabezpieczone, a na poczet przyszłych kar funkcjonariusze zabezpieczyli ponad 10 tysięcy złotych.
Następnego dnia po zatrzymaniu, po ustaleniach z Komendą Wojewódzką Policji w Lublinie, kryminalni przeszukali zaparkowany kilka ulic dalej od wynajmowanego mieszkania samochód, którym posługiwał się 24-latek. Tam znaleźli kolejne narkotyki – ponad 400 gramów amfetaminy, blisko pół kilograma kokainy i ponad pół tysiąca tabletek ecstasy.
Decyzją Sądu Rejonowego w Chełmie 24-latek trafił do aresztu tymczasowego na 3 miesiące. Za posiadanie znacznej ilości narkotyków grozi mu nawet do 10 lat więzienia. (pc)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here