Kolejne wyróżnienia dla krasnostawskiej Mleczarni

Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska w Krasnymstawie zajęła drugie miejsce w konkursie Lider Galanterii Mlecznej oraz dziesiąte w rankingu Najlepszych i Największych Spółdzielni Mleczarskich.

– Pragniemy podzielić się z państwem informacją, która w ostatnich dniach sprawiła nam wiele satysfakcji – mówi Agnieszka Adamska z OSM Krasnystaw. – Do grona licznych nagród i certyfikatów, jakimi uhonorowano produkty naszej Mleczarni dołączyło kolejne wyróżnienie, drugie miejsce w kategorii „Lider Galanterii Mlecznej w roku 2020” Dla nas jest to wyróżnienie szczególne, ponieważ gościmy na państwa stołach od wielu lat z szeroką gamą produktów – dodaje.

Krasnostawska Mleczarnia zajęła też dziesiąte miejsce w rankingu Najlepszych i Największych Spółdzielni Mleczarskich w Polce za rok 2020. W rankingu sklasyfikowano aż 124 firmy produkujące wyroby mleczarskie, co potwierdza wysoki poziom i jakość produktów powstających w Krasnymstawie. – Powyższe wyróżnienia to świadectwo zasad i wartości, którym od ponad 100 lat hołduje OSM Krasnystaw. Te wartości to pełna naturalność produktów, brak konserwantów, wierność tradycyjnym recepturom i wykorzystanie najlepszego mleka z najczystszych rejonów Lubelszczyzny – komentuje Adamska.

Marka Krasnystaw systematycznie klasyfikowana jest na wysokich pozycjach w rankingach najcenniejszych polskich marek. Produkty krasnostawskiej Mleczarni potwierdzają swoją jakość w kolejnych konkursach i plebiscytach. – Należymy do liderów branży. Nasze doświadczenie i wierność zasadom to gwarancja stabilnej współpracy dającej rezultaty w postaci zadowolenia i zaufania konsumentów – podsumowuje. (kg)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here