Kolejny sukces ZSEIT

(29 kwietnia) Ważny moment w relacjach partnerskich Zespołu Szkół Energetycznych i Transportowych w Chełmie oraz Success Logistics Group, w skład której wchodzą: Sukces Sp. z o.o. oraz Assa Sp. z o.o. W tym dniu została uroczyście podpisana Umowa Patronacka. Sygnatariuszami podpisanego porozumienia są z ramienia Szkoły: dyrektor Katarzyna Karamać oraz z ramienia firmy prezes Zarządu Jacek Korzeniewski.

Pozyskanie nowego partnera, który realizuje swoje działania na rynku usług logistycznych i spedycyjnych, daje wielkie możliwości w zakresie kształcenia kompetencji zawodowych uczniów ZSEiT w Chełmie. Dzięki podpisanej umowie spółka będzie mogła m.in. współorganizować cykliczne panele edukacyjne, wizyty studyjne o tematyce branży TSL, konkursy przedmiotowe. Ogromne korzyści przyniosą uczniom technikum spedycyjnego i logistycznego praktyki zawodowe realizowane przez Success Logistics Group, podczas których uczestnicy zapoznają się ze specyfiką pracy w nowoczesnej międzynarodowej firmie branży TSL.

Szkoła, korzystając z pomocy i doświadczenia nowego partnera działań edukacyjnych, stworzy innowacyjny program nauczania języka obcego w branży spedycyjno-logistycznej. Dzięki temu absolwenci ZSEiT będą mieć niezbędne kwalifikacje i umiejętności do podjęcia pracy w branży TSL na rynku krajowym i międzynarodowym. (-)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here