Kolorowe, piękne, tajemnicze

Od 14 stycznia w galerii Nova ChBP przy ul. Partyzantów 40 w Chełmie zorganizowano wernisaż wystawy fotograficznej Grażyny Hankiewicz „Karnawałowe maski weneckie”. Ekspozycję tworzą zdjęcia wykonane przez G. Hankiewicz w Wenecji w 2018 roku podczas najpopularniejszego w Europie karnawału. Fotografie są wyjątkowe i robią duże wrażenie na zwiedzających.

– Są kolorowe, piękne i wyglądają niezwykle – mówi jedna z naszych Czytelniczek. – Warto zobaczyć tę ekspozycję, bo to taka odskocznia, zwłaszcza w tych smutnych czasach.

Zdjęcia masek karnawałowych zdobić będą galerię Chełmskiej Biblioteki Publicznej do 12 lutego br. Autorka wystawy z wykształcenia jest nauczycielem plastyki, a z zamiłowania fotografką. Jest członkinią Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Nauczycieli Plastyków, a także Grupy Twórczej Motycz, Radzyńskiego Klubu Fotograficznego KLATKA. Ma na swoim koncie wiele osiągnięć, była wielokrotnie nagradzana i wyróżniana. Jej zdjęcia prezentowane były w wydawnictwach albumowych, kalendarzach, folderach i innych ogólnopolskich periodykach. (mo)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here