Konferencja dla nauczycieli

Biblioteka Pedagogiczna w Chełmie zaprasza na konferencję online „Szkoła online – szansa czy zagrożenie?” organizowaną w ramach obchodów „Tygodnia Bibliotek”.

Konferencję zaplanowano 12 maja br. o godzinie 14.30, a skierowana jest ona do nauczycieli i dyrektorów szkół i placówek oświatowych. Jest to odpowiedź na zgłaszane przez nauczycieli potrzeby dotyczące realizacji podstawy programowej oraz aktualnych problemów nastolatków. Uczestnicy konferencji mają podsumować wpływ nauczania zdalnego na uczniów oraz przygotować się na ich powrót do szkół. Podczas spotkania online przedstawiona też będzie oferta edukacyjna Biblioteki Pedagogicznej w Chełmie w ramach wspomagania placówek oświatowych.

Udział w konferencji jest bezpłatny, potwierdzony otrzymaniem imiennego zaświadczenia. Harmonogram i zapisy przez formularz na stronie biblioteki: www.bpchelm.pl. Organizatorem przedsięwzięcia jest Biblioteka Pedagogiczna w Chełmie, a partnerami Kuratorium Oświaty w Lublinie i jego chełmska delegatura oraz Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna nr 1 w Chełmie. (opr. mo)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here