Kopciuszek w zielonych pantofelkach

Kim jest tajemnicze dziewczę, które zgubiło buciki pod barem? To pytanie spędzało sen z powiek internautom, którzy w ubiegłym tygodniu usilnie poszukiwali chełmskiego Kopciuszka.

Dziś nic nie umknie miłośnikom „lajków”, czyli tzw. polubień w popularnych serwisach internetowych. Na jednym z nich ktoś udostępnił wiadomość o zgubie, którą po weekendzie znalazł pod chełmskim barem. A były to… damskie buty, które rozgrzały wskaźnik polubień do czerwoności. Mnóstwo internautów włączyło się w dyskusje o ich właścicielce.

– Impreza pewnie była przednia, skoro dziewczynę wyrwało z butów – komentowali chełmianie. Inni do sprawy podeszli nieco bardziej poważnie i wskazywali konkretne nazwiska pań, które jeszcze przed nocą mogły być szczęśliwymi posiadaczami szpilek.

Jak kończy się ta historia? Z nieznanych powodów post został usunięty przez administratora strony. Czyżby właścicielka butów się znalazła? Jedno jest pewne, wielu mieszkańców doceniło ją za to, że jak przystało na Kopciuszka chełmskiego, zgubiła pantofelki w kolorze zielonym… (mg)