Kraina Lodu w KDK

Dobra wiadomość dla wszystkich miłośników musicalu. Stowarzyszenie Pod Napięciem oraz Krasnostawski Dom Kultury zapraszają na wieczór pełen znakomitej muzyki i niezwykłych emocji. W niedzielę, 12 maja, o godzinie 17.00 w KDKu odbędzie się premierowy pokaz musicalu „Kraina Lodu w Krasnymstawie”.

Spektakl opiera się na motywach animacji Disney’a i jest pierwszą w Polsce próbą, w której przenosimy akcję filmu na scenę musicalową. W aktorów wcielą się członkowie chóru Amicus z KDK oraz utalentowana młodzież z Krasnegostawu i okolic. – Przeżyj historię z kinowego ekranu na nowo.

Wyobraź sobie, że twoje ulubione postacie filmowe właśnie ożyły i zapraszają cię do swojego kolorowego, bajkowego świata magii i czarów. Elsa, Anna i Olaf przypomną ci, że każda historia może się dobrze skończyć, i że moc jest właśnie w tobie! – zachęca do przyjścia na premierę Damian Kozyrski, dyrektor KDK. – Atrakcje muzyczne i wizualne. Prawdziwa uczta dla oczu i uszu.

Nieważne ile masz lat. Zapraszamy wszystkich! Rodziców wraz z dziećmi. Małych i dużych. Młodszych i tych nieco starszych. 12 maja czekamy na Ciebie! Pamiętajmy, startujemy o 17.00 – dodaje. Wstęp wolny. Realizatorem przedsięwzięcia jest Stowarzyszenie pod Napięciem działające przy KDK. Wydarzenie odbędzie się w ramach projektu finansowanego przez Urząd Miasta Krasnystaw. (k)