Kraksa pod Kamieniem

Cztery pojazdy i cztery osoby poszkodowane. Bus na ukraińskich numerach rejestracyjnych doprowadził do naprawdę groźnie wyglądającego zdarzenia na trasie Chełm – Hrubieszów. Szczęśliwie obyło się bez ofiar śmiertelnych.

(14 stycznia) We wtorek, chwilę po południu, dyżurny komendy otrzymał zgłoszenie o zderzeniu w miejscowości Natalin w gminie Kamień. Wysłane na miejsce patrole zastały cztery rozbite samochody.

Ustalono, że sprawczynią karambolu jest kierująca dostawczym fordem, 42-letnia obywatelka Ukrainy. Kobieta nie zachowała bezpiecznej odległości od jadącego przed nią osobowego renault i najechała na tył pojazdu. W wyniku uderzenia straciła panowanie nad kierownicą, a ford zjechał na przeciwległy pas ruchu, uderzając w busa marki Volkswagen. Z kolei renault odrzuciło w bok i auto uderzyło w wyjeżdżającego z pobliskiej posesji opla. Karetki zabrały poszkodowanych, ale szczęśliwie po badaniach cała czwórka została zwolniona do domów.

– Na szczęście w zdarzeniu tym nikt nie odniósł poważniejszych obrażeń. Sprawczyni kolizji została ukarana mandatem karnym – mówi podkom. Ewa Czyż, rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Policji w Chełmie. (pc)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here