Krasnystaw kusi Laser Areną

Laser Arena otwarta w styczniu w Krasnymstawie robi furorę. Na razie głównie wśród najmłodszych mieszkańców miasta, ale za zabawkowe karabiny coraz częściej sięgają i ojcowie. Laserowy paintball jest o tyle atrakcyjny, że odbywa się bez względu na pogodę, w piwnicach Krasnostawskiej Spółdzielni Mieszkaniowej.
Laser Arenę otworzyli właściciele LKS Dywizjon Jacek i Monika Czabanowie. Zabawę ulokowano w piwnicach Krasnostawskiej Spółdzielni Mieszkaniowej przy ul. Okrzei. – Paintball laserowy to bezbolesna gra symulująca pole walki, w której może wziąć udział praktycznie każdy bez względu na wiek i predyspozycje – mówi Jacek Czaban. – Jest to gra grupowa, zalecana wielkość grupy do gry to ok. 6 osób. Klasyczne kulki zastępuje tutaj bezpieczna fala podczerwieni emitowana z karabinu, czujniki trafień oraz oprogramowanie kontrolujące grę i generujące statystyki z rozgrywek. Liczy się celność, szybkość, ale także strategia zespołowa! – dodaje. Krasnostawska Laser Arena to doskonały pomysł na spędzenie wolnego czasu z przyjaciółmi w atmosferze współzawodnictwa, można „zapolować” na solenizanta czy kawalera podczas wcześniej zaplanowanej imprezy. – Nasza Arena ma 200 m kw. powierzchni, składa się z wielu labiryntów. Cała zabawa odbywa się w półmroku – opowiada współwłaściciel LKS Dywizjon. – Strzelamy laserem, ale takim podobnym, jakie emitują nasze piloty od telewizorów, wszystko jest bardzo bezpieczne – podkreśla. Jednorazowa rozgrywka w Laser Arenie trwa 20 minut. Koszt to ok. 10 zł od osoby, zależnie od dnia tygodnia. Arenę można wynająć np. na imprezę urodzinową. – Dzieci doskonale odnajdują się w tego typu zabawie. Poza tym mamy konsole, salę, w której można zjeść tort, czy pizzę. Laser Arena jest o tyle atrakcyjna, w porównaniu do tradycyjnego paintballa, że można z niej korzystać bez względu na pogodę, wszystko odbywa się przecież pod dachem – mówi Jacek Czaban.
Arena otwarta jest w godz. 13-20 w dni powszednie, w sobotę – od 10 do 20, a w niedzielę – od 12 do 20. Więcej informacji pod numerem tel. 604 711 766. (kg)